Telefonicznie późną nocą

A więc jesteśmy  w Ascoli. Wczorajszy dzień objawił wszystkie lub może niestety prawie wszystkie mankamenty mieszkania.  I o ile samo mieszkanie jest w porządku to niestety meble pozostawiają sporo do życzenia.  Wczoraj się poryczałam.  To wszystko co umiałam pomieścić w pokoju hotelowym nie mogę poukładać i pomieścić w tych meblach. Szafki kuchenne mieszczą bardzo mało. Ach mój kuchenny kredens na Lisa . Sam dół stanowił spizarnię a w górnej części mieściło się całe domowe szkło.  A jest tego sporo . Tu mam kilka talerzy i kilka szklanek i z biedą to zmieściło się na wygospodarowanej półce. Na dodatek V. wlazł na krzesło i okazało się że te schowki pod sufitem są pełne rupieci. A my nie mamy gdzie schować walizek z kurtkami zimowymi i polarami V. I tych 2 pustych też.

Stwierdził że jutro dzwoni i powie, że on wynajął mieszkanie a nie magazyn. I niech te rupiecie zabiorą.  Jestem absolutnie za .

Ale dziś nie bylo wyjścia. Po obiedzie z córunią i zięciem po pożegnaniach dotarliśmy do Ascoli w czwórkę.  Zięć miał pomóc osobistemu w przestawieniu mebli i przywieźć z Lisa mikrofalówke i piekarnik mały elektryczny. Pojechałam ja bo V. wolał  pichcic kolację. Jak zobaczyli mieszkanie to ich przerażało i zwiewali równo. Przywieźli to co chcieliśmy plus wiertarkę i trochę sztućców i… zwiali.

A ja biedna myłam i czyściłam po prawie 3 latach to co przywiozłam . Ale już można używać. Najlepiej w tym momencie prezentuje się kuchnia. Może jutro fotkę strzelę.

A dodatkowo doszła nas wiadomość że znów jest hotelowa prolongata. Dobrze że nam udało się jednak wyjechac, bo wygląda to nieciekawie   Nie wiem jak w naszym hotelu będzie,  bo to chyba też i od właścicieli zależy,  ale w słynnym „Solarium” samotni wyjeżdżają do Roseto a rodziny od 1 maja idą do apartamentów w pobliżu z jedzeniem w hotelu. Od września mają wrócić do hotelu aż do końca roku. Cyrk na kółkach się dzieje.

I tyle wieści z nowych włosci. Pisanie w telefonie to makabra, ale na razie tak musi być

8 myśli na temat “Telefonicznie późną nocą

 1. Sprawdza się powiedzenie : umiesz liczyć , licz na siebie.
  Mimo tego, że narzekacie, to trzeba się cieszyć , że nie musicie pakować się do pokoiku hotelowego o pow. 12 m.
  Może zimowe rzeczy dać do magazynku, a tu ograniczyć się do najpotrzebniejszych rzeczy, na bieżąco.

  Polubienie

  1. Madzia problem jest w tym, ze magazynek musi być przygotowany na meble z Lisa a są tam już meble V. z poprzedniego małżeństwa, które eks małżonka skazała na garaż a to naprawdę ciekawe rzeczy, które teraz wymagają renowacji. Są przeznaczone do drugiego mieszkania po remoncie. Tak, ze musze się pozbierac w tym czym dysponuję. Buziaki

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s