Prawie uwierzyłam

A w co?  W nadejście tych tropikalnych upałów czyli afrykańskiego powietrza . Wiadomość była prasowa i nie sprawdziłam z serwisem pogodowym. A im się z reguły prognozy sprawdzają.   Jak mówią że  deszcz to deszcz. I tak mówią.  Właściwie nie ma dnia bez deszczu. Parasol na wyposażeniu.

A dziś  cały  dzień zachmurzony i mokry. Moja przyjaciółka pojechała  na wycieczkę do term. Chyba niezbyt udany wyjazd.

W Italii też wybory. I do PE i burmistrza Ascoli. Mnóstwo  ludzi. Przed poludniem zrobilismy  trzykrotną przymiarkę żeby w końcu pojechać jeszcze raz po obiedzie. V. głosuje na Starówce bo tam mamy zameldowanie.

A tak w ogóle to jeżeli macie w domu mężczyznę który  w kuchni ma dwie lewe ręce to dziękujcie Bogu. Taki co umie gotować i na dodatek uważa się za wyrocznię  to masakra.

Ale że postanowiłam nie narzekać to już nie napiszę że krytyce podlega wszystko co ktoś robi inaczej.

I tak myślę że kobieta automatycznie odkłada  rzeczy na swoje miejsce i nie tylko swoje. Rodzaj męski nie ma tego w zwyczaju.

Gdyby V.zostawil na wannie piżamę to ja bym ją stamtąd na 100 procent zabrała. Moja mu nie przeszkadzała. Przez moment chcialam ją na tej wannie zostawić jako test, ale zrezygnowałam. I tak wieczorem ją założę  to założeń testu jak długo na wannie poleży nie spełni.

To nie narzekanie a reflekcja. Wracam do lektury.

9 myśli na temat “Prawie uwierzyłam

 1. Ja czasem nawet kilka dni przetrzymam i przechodzę nad czymś, co leży na podłodze typu liść z ogrodu. Nie wiem po co, bo nie ma siły, żeby Z. go podniósł 😀

  Polubienie

 2. Odnoszę wrażenie, że mężczyźni (dzięki, że nie wszyscy), to mają jakieś inne postrzeganie rzeczywistości i Świata który nas otacza. Oni kurcze w ogóle inne rzeczy widzą?! Coś nie odłożone na miejsce, czy jakiś papierek, czy szklanka- nie widzą. A później jak sami na miejsce nie odłożą to jeszcze są w stanie pytać się nas gdzie to jest? No przecież My zawsze wiemy co gdzie leży…. :)))

  Polubienie

  1. Dokładnie. Dziś dowiedziałam się, że V. stracił do mnie zaufanie. Nie wziął okularów do glosowania. Przyleciał do mnie, bo ja ZAWSZE mam . A tym razem zapomniałam. Boże, co za dramat. Nie przypomniałam i zapomniałam. 😀

   Polubienie

 3. Pogoda u nas odwrotnie niż u Ciebie. Dzisiaj jest ciepły i słoneczny dzień, po całym tygodniu ulew i powodzi w całej południowej Polsce. Wreszcie ustawiłam leżak do słoneczka i ciut przyciemniałam. Teraz biegnę na wybory !

  Polubienie

 4. No oczywiście- nie odkładają . Duchy za nich mają odłożyć . A jak nawet odłożyć chcą to albo nie kompletnie, albo całkiem gdzie indziej. Jeśli rzeczy jakiejś swojej znaleźć nie mogą , to znowuż te duchy im schowały . Te duchy to często ja oczywiście 🙂 . Walczę z tą przypadłością u czterech moich chłopa. Efekty mniej niż mizerne. Ale nie poddaję się . Druga przypadłość – to gubienie rzeczy. Ciągle gdzieś coś zostawiają . mąż wczoraj zgubil klucze do domu , o !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s