Nie mam nic przeciwko temu

Tydzień  i ostatnie dni były zwyczajne. I niech tak zostanie. Kręciłam się w obrębie kryminalnych historii. Trochę jak wiecie spacerowałam a właściwie wyprowadzałam osobistego na spacer.

Jak to w domu i to i owo do zrobienia i w sumie oczekiwanie na telefon w sprawie mieszkania.

W miedzy czasie pojawiła się inna możliwość i jutro wieczorem pójdziemy zobaczyć tę właśnie możliwość.

Z jednej strony chciałabym już mieć jakieś rozwiązanie a z drugiej ta kolejna przeprowadzka przyprawia mnie o bicie serca. Bo teraz to już nie tylko walizki z hotelu i magazynku, ale cały z mozołem zagospodarowany dom. Chociaż na szczęście bez obrazów, wielu mebli  i inności.

Za to wyposażenie kuchni, pościel i reszta stanowią sporo i pewnie skończy się na jakimś wozie do przeprowadzek.

Wciąż siebie uspokajam, że skoro nie mam wpływu na pewne rzeczy, to muszę zachować spokój.

Tylko, co to jest ten spokój?

Na osobistego, jako głos doradczy nie mam co liczyć, bo tylko wprowadzi ferment. Im mniej mu powiem tym sprawniej mi ta przeprowadzka pójdzie.

I tak wyjazd do Polski odszedł w ewentualność świąteczną.

Mój internetowy bank zmienił zasady logowania. Na szczęście udało mi się to ogarnąć. Nie było tak źle.

Od jutra zapowiadają pogorszenie pogody. Szkoda, bo tak jak jest, jest doskonale. Ciepło i słonecznie. Co prawda dzisiaj jeszcze nie wyściubiłam nosa z domu, bo V. po trzech dniach chodzenia nie miał ochoty wyjść przedpołudniem. A ja też nie miałam żadnego interesu na mieście.

Wczoraj skończyłam oglądać serial sprzed lat ” Strachy” według powieści Ukniewskiej. I dalej uważam, że doskonały mimo, że minęło prawie czterdzieści lat..

A może jeszcze przez sympatię zobaczę ” Strachy” z 1938 roku.

Film jest na you tube. Bo serial z Izabelą Trojanowską znalazłam na „Chomiku”, gdzie mam konto. Chociaż sama nic nie chomikuję na nim. Ale przydaje mi się. 😀

A oto Izabela Trojanowska,w przeboju, który przyniósł popularność.

Lato dobiega końca. Szkoda.

10 myśli na temat “Nie mam nic przeciwko temu

  1. Pozdrawiam po urlopie w Trójmieście. 🙂 Wszystkie banki zmieniły logowanie na stronach www.( w aplikacji na smartfonie bez zmian), ale gdy doda się urządzenie, logowanie jest po staremu z tego samego komp. i tej samej przeglądarki. Strachy- tego serialu nie znam, może jak skończę oglądać Grace and Frankie (bohaterki po 70, a jedną z nich gra Jane Fonda)…poszukam.

    Polubienie

  2. Przypomniałam sobie, ze i ja byłam na koncercie Trojanowskiej. I tez było to przeżycie do tego stopnia, ze ja autentycznie pamietam, w co byłam ubrana! Miałam taka jedwabna lejąca szara bluzkę i sztruksy różowawe. Wszystko od kuzynki z Anglii, wiec szpan. Ile ja miałam lat, pewnie z 17,18… Powodzenia z mieszkaniem. Ja to zazdroszczę ludziom, których stać na taka firmę przeprowadzkową, co to popakuje, opisze, przewiezie i rozpakuje. Sama przeprowadzałam się mnóstwo razy, ale nie miałam wielkiego dobytku. Pakowanie to pół biedy, gorzej bywało z rozpakowaniem. Nieraz jakieś worki czy kartony leżały i leżały, aż zapominałam o nich i okazywało się, ze ja wcale tego nie potrzebuje 😁

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s