Powoli

Powoli z uładzeniem , ale jednak coś widać . Została mi jedna walizka i sporo toreb. Równocześnie układam w pomieszczeniu gospodarczym i mam rozeznanie co, gdzie jest. Duże to pomieszczenie więc o graciarni nie ma mowy. Za bramą wejściową został najwiekszy telewizor i z lekka zdemolowana przez osobistego szafka na buty. Trzeba poskręcać . To jednak już nie mój problem.

Może  jutro opróżnię resztę i wtedy włączę pralkę. Jest niestety mniejsza niż poprzednia czyli kołder po sezonie w domu nie wypiorę. Nie można mieć wszystkiego a pralka z poprzedniego mieszkania to była jedyna pozytywna rzecz.

Czlowiek mój cały w dalszym ciągu mocno obolały bo inaczej miałabym  pewnie wiecej zrobione. A dziś  do południa odsypiałam zarwane noce. Po tramalu spałam, jednak ból co 3 godziny mnie budził. Oby dziś było lepiej.

Deszcz przestał lać . Zrobiło się zimno. Prawie włosko grudniowo. Wycieczka we włoski Tyrol potwierdzona. 30 listopada wyjazd na 2 dni. Należy mi się jak psu kość.  Na moment wyszłam z domu i widziałam cudowne wystawy dla LM. Oby wytrzymały aż spokojnie podniosę aparat. No i ten Internet. Z telefonu to by była męczarnia. Jak jutro będę w lepszej firmie pójdę ogarnąć.

I wtedy już nie będę marudzić.

Do widzenia sie z Państwem .

4 myśli na temat “Powoli

  1. Lucia, pokój swój utrzymalas ?
    Pokój bez V.? Spokojnie z tym układaniem, zauważyłam, że te bóle masz jak się napracujesz, choćbyś nie wiem jak zaprzeczała, to skarżysz się na nie po wysiłku. Musisz się oszczędzać. Powoli. Zdążysz. Życzę zdrówka i dobrej aury w nowym lokum:)

    Polubienie

    1. Zostalam w sypialni na wielkim łóżku. A on spi na księdza łóżku. Z telewizorem. Zielonapiranio ten nerwobol towarzyszy mi od 45 lat. I nie ma na to lekarstwa. To glownie nerwy. A jak spokoj to roznie też bywa. Pogoda stres zdenerwowanie. Wysilek najmniej. Ale uwazam. Dziękuję. Moze bedzie lepiej

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s