No cóż

Niestety nie wiedzie mi się w tym końcu roku. Wczoraj znów pogotowie. Na szczęście pod ochroną przyjaciółki ktora spędziła tam ze mną sporo godzin. Komplet badań i decyzja o pozostawieniu mnie na noc na kolejnej obserwacji. W moich plecach coś się poluzowało i konsultacja ortopedyczna. Nie pozwolono mi chodzić   Wyszlam dziś popołudniu kiedy A. kupiła  mi gorset ortopedyczny.

Mam 15 dni leżeć ( w łóżku  mogę bez gorsetu) a do łazienki  nie wolno mi bez niego pójść.  Zastrzyki w  brzuch podczas leżenia i coś tam jeszcze. Po 15 dniach a w ciągu 30 kontrola ortopedy i badanie chyba chromosomów .

Czyli swiąt   nie będzie.  Uklady z V. tragiczne. Jeszcze nigdy tak źle nie było .   A w tym stanie nawet w gorsecie do Polski nie mam jak pojechać bo nie dojadę .

W domu po dwóch dniach totalny burdel ktorego nie ma kto ogarnąć.

I jak tu żyć ? Zwyczajnie nie ma możliwości.

Jak chorować i wracać do formy w brudzie i bałaganie. W odorze miliona papierosów i petów walających się w kuchni. Z facetem kwalifikującym się do psychiatryka.

Ja padlam. I co dalej?

Pytanie w tym momencie retoryczne.

Nawet nie wiem czy jest sens pisać ” do widzenia się z Państwem „.

5 myśli na temat “No cóż

 1. Luciu trzymam kciuki za ciebie 🙂 Jestem z tobą myślami trzymaj się i chociaż wiem że to nie możliwe odpuść sobie albo zrób porządną awanturę .Nie wiem który pomysł jest lepszy może żaden ;(

  Polubienie

 2. Luciu nie trać ducha. Stan fizyczny jest odzwierciedleniem psyche. Lekceważymy kręgosłup a on „tak właśnie ” płacze. Ale musisz dbać o pozytywne nastawienie bo tylko tak pokonasz tę słabość. Wysyłam uściski.

  Polubienie

 3. Luciu, zmiłuj się, co Ty piszesz ?!?
  Bardzo się zmartwiłam Twoim zdrowiem, aż tak się porobiło ?
  Kochana, wierzę w Twoją siłę i w to, że przezwyciężysz ten ból. Bałaganem i Świętami wcale się nie przejmuj, najważniejsze, żebyś zadbała o swoje zdrowie.
  Wysyłam same ciepłe myśli do Ciebie i zaciskam kciuki za szybki powrót do zdrowia . Przytulam i cmoka, M.

  Polubienie

 4. Luciu kochana, połóż się po prostu i wypoczywaj. Brud się usunie później. Weź dobra książkę. Zdrowie najważniejsze. Jestem myślami z Tobą kochana, milion uścisków.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s