Jeszcze trzy lata

Ale za nim one miną trzeba wrócić do rzeczywistości.

Dlatego ostatni raz będzie o wyborach a potem już normalnie.

O makaronie, Galerii Sukienek, trochę zdjęć ciekawych i powrót do Galerii Memów.

Absolutnie nie mogę zrozumieć jak to jest możliwe, że:

107915363_3199069626802668_1532825811044303033_o

 

Screenshot_4

 

A na dodatek to przykład tylko Italii i HolandiiScreenshot_13https://www.polacywewloszech.com/2020/07/13/polacy-we-wloszech-wyniki-glosowania-w-ii-turze-wyborow-prezydenckich-2020/?fbclid=IwAR3v2OcogmaQfH8125mmjU5__JgJaSnwCs-z5gwENsavEj2EKVu0rv34i_I

Screenshot_7

A ile głosów zabrakło?Screenshot_9

A przecież w tych wyborach nie było tak uczciwie jak nas się zapewnia.

Screenshot_12

Dlatego podpisuję się pod tymi słowami.

Screenshot_8

Kompas Anny Saranieckiej

Rafał, dziękuję Ci🌹Za to, że choć na chwilę przywróciłeś mi nadzieję. Za to, że czułam się bezpieczniej, bo byłeś w grze. Za Twój szczery uśmiech i inteligencką twarz. Za to, że czytasz książki, co skutkuje sensownymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, gdy do mnie przemawiasz. Za zdjęcie z Olgą. Za to, że przez 2 miesiące mogłam sobie wyobrażać, że może być przepięknie i normalnie. Za to także, że nie musiałam się za żadną Twoją wypowiedź wstydzić – nawet, gdy z niektórymi nie do końca się zgadzałam. Dziękuję Ci za to, że w czasach dyktatury treści, Ty zadbałeś także o formę. Miałam nadzieję, że się już nie rozstaniemy. Ale jeśli tak się stanie to wiedz, że nie z mojej winy. Będę czekać w oknie telewizora, komputera, telefonu. W oknie nadziei. Wiedz, że gdy pewnego dnia podjedziesz na Kasztance-na pewno mnie zastaniesz✌️(A.Saraniecka)

I teraz uważam część wyborcza za zakończoną. 

 

Będzie o ulubionym makaronie.

Jednym z naszych ulubionych, to różnego rodzaju świderki. Różnych firm. Tu polecam Molisana. Trzy pierwsze zdjęcia to nie Molisana, ale Artigiani Pasta Napoli Italy. Zachowałam torebkę, żeby poszukać tego makaronu.

To jeżeli chodzi o pastę krótka, bo naturalnie jemy też spaghetti różnego typu i naturalnie tagliatelle .

Wczoraj pogoda zrobiła nam niespodziankę i nad ranem tak się ochłodziło, że trzeba było nakryć się dodatkową pikowaną narzutą, która przezornie leżała na krześle. W ogóle tegoroczne lato jest chłodne jak na Italię.

Dlatego w Galerii Sukienek pojawiła się taka powiedzmy pogodowa uniwersalna.

V zbuntował się przeciw zdjęciu w stałym punkcie.

Za to dziś do południa bardzo słonecznie, ale już teraz zanosi się na burzę.

Sukienka kolejna do Galerii.

„Galeria Sukienek i jednej Spódnicy” nabiera kształtu 😀

Teraz czas na zdjęcia.

Wspomnienie 106986608_942545829523137_1863512475404604520_n

I oczywiście Kraków

Galeria Memów będzie istniała nadal, bo one są świadectwem naszych czasów.

U mnie sporo się dzieje, ale o tym już jutro.

Czyli do jutra. 🙂

29 myśli na temat “Jeszcze trzy lata

 1. Lucia, zdjęcie Rafała z Olgą – wspaniałe. Pod listem się podpisuję oburącz:) Czekamy po prostu teraz na czas odpowiedni. U siebie podałam Ci w odpowiedzi na komentarz adres, wejdź sobie w wolnej chwili i pobuszuj, znajdziesz linki do różnych ciekawostek. Może w ramach rozrywki skorzystasz.
  Z memów – uśmiałam się na głos z babci i „koguta”i dalej się śmieję jak spojrzę, zupełnie jakby mnie głupawka dopadła 🙂 A z „Bankiem Zbożowym” Nikodema Dyzmy – genialne!
  Kochana, teraz oddech głęboki, wracamy do życia codziennego ze świadomością, że życie polega na nieustannych przemianach jak mówi stara Księga I Czing. Buziaki 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 2. Wczoraj byłam w stuporze a dziś we wkur…..e. No niestety trzy wschodnie województwa i łódzkie tak nad urządziły . Nie jestem z wystarczającą uwagą prześledzić memów i reszty . Wybacz . Musi mi przejść.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Nie złą kolekcję tych sukienek zgromadziłaś , a podejrzewam ,że to nie koniec. Memy o polityce dziś mnie powaliły, a na myśl o tym z punkiem w roli koguta same mi łzy ze śmiechu lecą .

  Polubione przez 1 osoba

 4. Już chciałam pytać za czym kolejka ta stoi na zdjęciu z Rynku Krakowskiego, a to kolejka do taksówki. Tak było, całkiem zapomniałam. Fajne te zdjęcia , i to z ul. Krakowskiej.
  Resztę tematów przemilczam, jeszcze mi nie przeszło. 😦

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s