Odwyk trwa

Wszystkie urządzenia sprawne, a Internetu w komputerze nie ma. Przychodzi mi na myśl, że wyczerpałami miesięczny limit giga. Co prawda, to trochę dziwne, ale kto wie. Oglądałam te „Wojenne dziewczyny ” więc może i sporo zużyłam. Jutro dzień normalny choć poświąteczny, to rano będę wiedzieć. 19 i tak wchodzi mi nowy miesiąc internetowy więc nawet jak zużyłam, to najwyżej dokupię . O ile jest taka możliwość bo tu jest diametralnie inaczej niż w Polsce. W kraju zadzwoniłbym do operatora i z marszu miałabym kupione giga. A faktura byłaby powiększona o abonament. Tu czegoś takiego nie ma. A przynajmniej jak pytałam, to tak mnie poinformowano. Chodzę sobie raz w miesiącu i doładowuję swój limit.

Zawsze mówię, że u nas te sprawy są o wiele lepiej zorganizowane.

W domu sytuacja powoli się normuje. Ale daleko do całkowitego domowego układu.

Czytam ostatni tom serii Kingi Wójcik i po raz pierwszy pomyliłam kolejność i zamieniłam dwa ostatnie tomy. Tak, że wróciłam jeden wstecz. Wszystko jednak wygląda, że będzie kontynuacja. W sumie nic się nie stało, skoro zorientowałam się dopiero po przeczytaniu ostatniego tomu. 🙁

A teraz poprawiona okładka.

Jest to wersja ostateczna.

Jutro rozmawiam z wydawcą a potem napiszę kiedy i gdzie będzie w sprzedaży.

8 myśli na temat “Odwyk trwa

  1. U mnie z internetem podobnie jak w Polsce. Można dokupić ale w moim domu mamy nielimitowane. Trochę więcej się płaci ale nie ma ciągłych informacji -smsów ile %zostało do wykorzystania. Ale to trochę dziwne bo laptop masz na wifi.
    Czy książkę bedzie można kupić internetowo? Ciekawa jestem tych śląskich smaków. Pozdrawiam

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s